Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Specialista výcviku zvířat
Vzdělávací program Specialista výcviku zvířat (MAT)je určen všem, kteří se profesně věnují výcviku zvířat (psovodi, chovatelé, trenéři). Vysokoškolský titul MAT.
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.

Cvičák, výcviková střediska

Přidání do adresáře je umožněno po registraci a přihlášení pod odkazem Úprava vizitky

Canis centrum Professional Canis centrum Professional

www: www.sweb.cz/zkoctj
Počet zobrazení detailu :2167x. Počet inzerátů celkem:2.
Jiná


Cvičák
Jméno:Iveta Skalická
Název:Canis centrum Professional
Email:iveska@centrum.cz
Telefon:608179943
Adresa:Česká Třebová
Popis:Široký sortiment služeb pro majitele psů všech plemen a velikostí!!! Psí škola - Výcvikové kurzy s certifikátem - Převýchova problémového chování - Rodinný pes - Kurzy pro děti - LETNÍ TÁBORY PRO DĚTI A PSY - Individuální výcvik psů - Příprava na zkoušky a závody - Rekreační výcviky - Výcvikové víkendy a intenzivky - Trénink OBEDIENCE - Agility - Dogdancing - Výcvik malých plemen -Základy záchran.výcviku - Stopařské disciplíny - Obrana sportovní a služební - Zkoušky z výkonu pro veřejnost včetně přípravy - Semináře dle dohody - Poradenská služba. Kvalitní zajištění - výcvikáři 1.výkonnostní třídy s titulem Mistr ČR, rozhodčí 1.třídy ČKS, rozhodčí Obedience. Zkušenosti s nejrůznějšími plemeny - trénink je založen na individuálním přístupu ke každému psu i psovodu a dle toho je připraven Tréninkový plán
 - Iveta Skalická
 - Iveta Skalická  - Iveta Skalická

Vytvořeno: , Změněno:


ZpětIng. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist