Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Detekce omamných a návykových látek
Nabízíme služby vyhledávání drog, omamných a návykových látek pomocí speciálně vycvičených psů. Pracujeme po celé ČR.
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.

Štěňata na prodej - Velký švýcarský salašnický pes

Filtrování : Kraj     Průkaz původu     Řadit podle                    
PP Veľký švajčiarsky salašnícky pesŠtěňata na prodej06.02.2019 08:13Velký švýcarský salašnický pes
Chovateľská stanica s 20ročnou tradíciou chovu Veľkého švajčiarskeho sal. psa zadá krásne šteniatka s PP po výborných rodičoch, otec je Multi šampión - Interšampión, Grand CH. Sennenhund Rossii Inferno, šampión Maďarska, Slovenska, Srbska, Klubový Junior šampión, Junior Šampión SR, H, Najlepší VŠSP mladý pes i dospelý pes SKSSP - import Rusko, syn Multi CH. 3x World Winner, 2 x European Winner ICH. Sennenhund Rossii Shangri-LA. Obaja rodičia HD- A, ED 0/0, OCd 0/0 a druhý vrh oČakávame v polovici februára s odberom koncom paríla po holandskom psovi 3xJrCH. CHamp. Karhunkierros Gaetano, HD- A, ED 0/0, OCD 0/0 . Šteniatka budú čipované, pri odchode 2 x očkované, s EU pet pasom na cestovanie aj do zahraničia. Odber od konca februára . Cena od EUR 800 neštandard a od EUR 1.200 Štandard - podľa individuálnej kvality, na chov a výstavy, alebo iba ako rodinný priateľ, s EU pet pasom a PP. Kontakt s novými majiteľmi a poradenstvo v oblasti chovu a výstav je samozrejmosťou.
Jana Štefancová 20560 Kč
Detail inzerátu104384zobrazen 16x
PP Veľký švajčiarsky salašnícky pesŠtěňata na prodej10.01.2019 08:00Velký švýcarský salašnický pes
Chovateľská stanica s 20ročnou tradíciou chovu Veľkého švajčiarskeho sal. psa zadá krásne šteniatka s PP po výborných rodičoch, otec je Multi šampión - Interšampión, Grand CH. Sennenhund Rossii Inferno, šampión Maďarska, Slovenska, Srbska, Klubový Junior šampión, Junior Šampión SR, H, Najlepší VŠSP mladý pes i dospelý pes SKSSP - import Rusko, syn Multi CH. 3x World Winner, 2 x European Winner ICH. Sennenhund Rossii Shangri-LA.. Obaja rodičia HD- A, ED 0/0, OCd 0/0 a druhý vrh, psík po šičkových rodičoch, otec Svetový a Európsky víťaz, pre veľmi náročných. Šteniatka budú čipované, pri odchode 2 x očkované, s EU pet pasom na cestovanie aj do zahraničia. Odber od konca februára . Cena od EUR 800 neštandard a od EUR 1.200 Štandard - podľa individuálnej kvality, na chov a výstavy, alebo iba ako rodinný priateľ, s EU pet pasom a PP. Kontakt s novými majiteľmi a poradenstvo v oblasti chovu a výstav je samozrejmosťou. Bývame v Častej, okres Pezinok. Liptajova.jana@mail.t-com.sk
Jana Štefancová 20500 Kč
Detail inzerátu104372zobrazen 31x

Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist