Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Specialista výcviku zvířat
Vzdělávací program Specialista výcviku zvířat (MAT)je určen všem, kteří se profesně věnují výcviku zvířat (psovodi, chovatelé, trenéři). Vysokoškolský titul MAT.
Detekce omamných a návykových látek
Nabízíme služby vyhledávání drog, omamných a návykových látek pomocí speciálně vycvičených psů. Pracujeme po celé ČR.

Miniaturní bulterier - štěňata

Průkaz původu psa Štěňata na prodej29.09.2017 09:23Plemeno Miniaturní Bullterrier
Miniaturní bulterier - štěňata - Miniaturní Bullterrier Miniaturní bulterier - štěňata - Miniaturní Bullterrier Miniaturní bulterier - štěňata - Miniaturní Bullterrier
Prodám štěňátka ze spojení Unique.M Wild Fámy(Český junior šampion) x Gjunp Etalon Kachestva(Russian junior champion),oba rodiče testovaní, předpoklad malého vzrůst(matka 32 cm) a výborného exteriéru, odběr listopad 2017
Jméno: Stanislav Rohla
Ch. stanice: Meggan Bohemia
Kraj: Středočeský
Email: marouskova.zdena@seznam.cz
Telefon: 724070795
Adresa: , RadovesniceII.63 ,28128 Radovesnice II
Číslo inzerátu :103994Počet zobrazení detailu :14x

Topování inzerátu

Připravili jsme pro Vás možnost topovat a graficky zvýraznit inzerát od ostatních pomocí SMS za cenu 30 Kč. Detailněji popsáno na stránce Topování.

Nabídka zboží
Rukáv H1 - JUTA
Zkrácený tréninkový rukáv. S pevnou kostrou. Rukáv je vhodný jakémukoli nácviku obran. Provedení JUTA. - 1595.00 Kč
Míček BOLT - magnetic + 2 magnety

Míček je určen pro zábavu a vzdělávání. Jsou bezpečné jak pro štěně tak dospělého psa.

Magnetický tréninkový systém pro psy. Motivace a odměna psa bez tělesného pohybu psovoda. Magnety lze umístit na libovolný oděv na libovolné místo, dle potřeby a fáze výcviku.

Ringový míček s rukojetí o průměru cca 10 cm, super. Funguje pouze v kombinaci s magnety (* Magnety jsou součástí setu).

Set obsahuje: 1x ringová míček, 2x magnet

Upozornění: hračka není zcela nezničitelné. Stejně jako u všech ostatních produktů. Prosím, dohlížejte na svého domácího mazlíčka s touto hračkou. Zkontrolujte produkt pravidelně na poškození. Pokud je poškozená nebo chybí nějaké kousky, aby se zabránilo možnému poranění vašeho domácího mazlíčka.

- 750.00 Kč
Návlek - JUTA (jemná) - č.v: R 005 (Gass S.)
- 290.00 Kč

Zpět


Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.prodespo.cz | www.huspol-training.cz/ | www.zvireci-inzeraty.cz | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.obnova-podlah.cz
TOPlist