Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Detekce omamných a návykových látek
Nabízíme služby vyhledávání drog, omamných a návykových látek pomocí speciálně vycvičených psů. Pracujeme po celé ČR.
Vysoká škola - kynologie
Soukromá vysoká škola Akademie HUSPOL otevírá předmět Enviromentální management se zaměřením na kynologii. Přihlášky na studium do konce srpna.

Knírač velký černý s PP

Průkaz původu psa Štěňata na prodej11.06.2018 20:41Plemeno Knírač (Zwergschnauzer)
Knírač velký  černý s PP - Knírač
Chovateľská stanica ZO ŠTEPNÍC ponúka 3 mesačného psíka. Je kompletne očkovaný, odčervený, čipovaný,s očkovacím preukazom a FCI Preukazom pôvodu a k odberu IHNEĎ. Pochádza z kvalitného spojenia po rodičoch s dobrou a vyrovnanou povahou. Matka Sunrice Triumetal zo SR (CAC, CC, BOB, ISPU), otec Charlie Hugo Radinie z ČR ( šampión ČR, 2xCAC, 2x ResCAC, skúšky z výkonu BH, FPr1, FPr2, FPr3,ZOP, ZVV1, ZZ01) Obaja rodičia sú na fotkách.Má predpoklad pre šport a výstavy a môžu byť ideálnym rodinným spoločníkom. Je v kontakte s deťmi,vychovávaný v rodinnom prostredí a plne socializovaný. V prípade záujmu návšteva možná.
Jméno: Renata
Ch. stanice: ZO ŠTEPNÍC
Email: renata.lelovska@gmail.com
Telefon: +421948241224
Adresa: Capor 1545, 95117 Cabaj- Capor, Slovensko
Vizitka inzerenta
Číslo inzerátu :104211Počet zobrazení detailu :12x

Topování inzerátu

Připravili jsme pro Vás možnost topovat a graficky zvýraznit inzerát od ostatních pomocí SMS za cenu 30 Kč. Detailněji popsáno na stránce Topování.

Nabídka zboží
Předmět Kapsa - filc
Jedná se tréninkové předměty. Do předmětu se dají vložit pamlsky. Rozměry: 5 x 10 cm - 15.00 Kč
Míček BOLT - magnetic + 2 magnety
Měkký míček s rukojetí. Tato psí hračka je ideální pro výcvik psů. Míček pro psy je nepostradatelnou součástí výcviku psů. Pokud chcete, aby váš pes byl veselý a motivovaný k výcviku - použijte naše barevné, měkké, bezpečné a spolehlivé míčky. Jsou bezpečné jak pro štěňata, tak pro dospělé psy. Naše měkké hračky jsou vyrobeny z bezpečné a silné tkaniny rukou odborníků. Spolehlivě šité. Vybaveno smyčkou. Vybaveno magnety pro uchycení na oblečení. Plněné bezpečné syntetické plniva. Cca.(10 cm). Cca. Hmotnost 120 g. 100% bezpečných materiálů. Doporučeno odborníky. Míček je vhodný pro: Pro štěňata a mladého psa. Výcvik. Zábavné psí hry. Upozornění: Žádná hračka není zcela nezničitelná. Stejně jako u každého jiného produktu, s touto hračkou dohlížejte na svého mazlíčka. Pravidelně kontrolujte, zda není výrobek poškozen, vyměňte hračku, pokud je poškozena nebo chybí nějaké kusy, aby nedošlo k možnému zranění vašeho domácího mazlíčka. - 750.00 Kč
Vodítko 1 m (pr. 1.5cm)
Pogumované Vodítko š: 1,5cm / d: 100 cm - 150.00 Kč

Zpět


Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.prodespo.cz | www.huspol-training.cz/ | www.zvireci-inzeraty.cz | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.obnova-podlah.cz
TOPlist