Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Specialista výcviku zvířat
Vzdělávací program Specialista výcviku zvířat (MAT)je určen všem, kteří se profesně věnují výcviku zvířat (psovodi, chovatelé, trenéři). Vysokoškolský titul MAT.
Detekce omamných a návykových látek
Nabízíme služby vyhledávání drog, omamných a návykových látek pomocí speciálně vycvičených psů. Pracujeme po celé ČR.

Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP FCI

Průkaz původu psa Štěňata na prodej28.09.2017 17:23Plemeno Anglický buldok (Bulldog)
Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP FCI - Anglický buldok Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP FCI - Anglický buldok Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP FCI - Anglický buldok
CHS nabízí nádhernou zlatou fenečku čistě švýcarské linie(Pickwick)po špičkových, zdravých rodičích šampionech, otec import ze Švýcarska. Fenka je nar.27.4.2017, nejlepší z vrhu, má nádhernou hlavu, krásně klopená ouška, malý předkus, perfektně rovně řazené řezáky, je moc hodná, mazlivá a energická, naprosto zdravá, kompletně naočkovaná, má čip, europas, PP FCI ! TOP KVALITA. Vhodná jako rodinný miláček, k dětem, v případě zájmu na výstavy či chov.


Fotogalerie
Jméno: Jana
Kraj: Jihomoravský
www: www.orvet.estranky.cz
Telefon: 776676663
Vizitka inzerenta
Číslo inzerátu :103993Počet zobrazení detailu :15x

Topování inzerátu

Připravili jsme pro Vás možnost topovat a graficky zvýraznit inzerát od ostatních pomocí SMS za cenu 30 Kč. Detailněji popsáno na stránce Topování.

Nabídka zboží
Vodítko na stopu - pogumované
Vodítko o délce 10m x pr. 1,5cm - 400.00 Kč
Míček BOLT - magnetic + 2 magnety

Míček je určen pro zábavu a vzdělávání. Jsou bezpečné jak pro štěně tak dospělého psa.

Magnetický tréninkový systém pro psy. Motivace a odměna psa bez tělesného pohybu psovoda. Magnety lze umístit na libovolný oděv na libovolné místo, dle potřeby a fáze výcviku.

Ringový míček s rukojetí o průměru cca 10 cm, super. Funguje pouze v kombinaci s magnety (* Magnety jsou součástí setu).

Set obsahuje: 1x ringová míček, 2x magnet

Upozornění: hračka není zcela nezničitelné. Stejně jako u všech ostatních produktů. Prosím, dohlížejte na svého domácího mazlíčka s touto hračkou. Zkontrolujte produkt pravidelně na poškození. Pokud je poškozená nebo chybí nějaké kousky, aby se zabránilo možnému poranění vašeho domácího mazlíčka.

- 750.00 Kč
Test Tomas 2
Pešek je ve tvaru krychle. Vyrábí se v různých barvách a kombinací. - 370.00 Kč

Zpět


Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.prodespo.cz | www.huspol-training.cz/ | www.zvireci-inzeraty.cz | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.obnova-podlah.cz
TOPlist