Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Etiketovací kleště
Eshop s kompatibilními tonery do Vaší tiskárny. Nabídka etiketovacích kleští a barvících válečků.
Specialista výcviku zvířat
Vzdělávací program Specialista výcviku zvířat (MAT)je určen všem, kteří se profesně věnují výcviku zvířat (psovodi, chovatelé, trenéři). Vysokoškolský titul MAT.

Psi na prodej

Filtrování : Kraj     Průkaz původu     Řadit podle                    
PP jorkšírský teriér-yorkshire terierPsi na prodej13.08.2018 10:24Yorkšírský terier
Chovná stanice prodá luxusní štěně fenečky yorkshire terrier s PP. Bohatá srst, barva lila-cocotan,perfekní exteriér, krátké nožky, krátký nosík.Po zdatných předcích, chovaná v bytě. Při odběru očkování, pravidelné ošetření proti parazitům. Kupní smlouva samozřejmostí. Odběr polovina září. Standartní velikost. Vhodné plemeno i pro alergiky- nelíná.Chov ohodnocen známkou 1 od hyg.stanice.
Jana
Detail inzerátu104270zobrazen 3x
Australský silky terier - pejsekPsi na prodej13.08.2018 07:02Australský silky terier
Chovatelská stanice pod Bezdězem hledá nový domov 15ti měsíčnímu kastrovanému pejskovi. Pejsek se vrátil od původních majitelů z důvodu špatného zdravotního stavu majitelky a v důsledku dlouhodobě neléčených zánětů musel být vykastrován. Jinak je zdravý, velmi přítulný a kamarádský, vhodný k dětem i starším lidem, na agility a jakékoliv psí sporty. Pejsek má sice PP, ale nemůže na výstavy ani do chovu. Kdo chce jen kamaráda a mazlíka, je velmi vhodný, cena dohodou.
Telefon: 777615865
E-mail: femiakovadagmar@seznam.cz
Dagmar Femiaková
Detail inzerátu104269zobrazen 8x
PP Australský silky terier - pejsekPsi na prodej13.08.2018 07:00Australský silky terier
Chovatelská stanice pod Bezdězem hledá nový domov 15ti měsíčnímu kastrovanému pejskovi. Pejsek se vrátil od původních majitelů z důvodu špatného zdravotního stavu majitelky a v důsledku dlouhodobě neléčených zánětů musel být vykastrován. Jinak je zdravý, velmi přítulný a kamarádský, vhodný k dětem i starším lidem, na agility a jakékoliv psí sporty. Pejsek má sice PP, ale nemůže na výstavy ani do chovu. Kdo chce jen kamaráda a mazlíka, je velmi vhodný, cena dohodou.
Dagmar Femiaková
Detail inzerátu104268zobrazen 10x
PP Ohromující vršek nádherných anglických buldoků štěPsi na prodej28.07.2018 19:36Anglický buldok
K dispozici je 1 muži a 1 žena.
Jsou ve věku 10 týdnů a 4 dnů.
Už měli:
Veterinární kontrola stavu
První injekce
Microchip
Odčervenal pomocí veterinárního předepsaného přípravku Milbemax
Léčba blech s Frontline
Veterinární vyšetření zahrnovalo teplotu, oči, uši, zuby, srdce a břicho. Zaplatím druhou vyšetření, kterou mám provést u mých veterinářů v den, kdy byste je chtěli vzít domů s sebou, takže si prosím dát dostatek času :) Po skončení druhé zdravotní prohlídky se váš 4 týdenní plán pojištění Petplan se aktivuje.
margaret porizkova9000 Kč
Detail inzerátu104252zobrazen 23x
PP Prodám Kapucínský opice Psi na prodej27.07.2018 13:15Bullterier
Ockované Samicka a Samec Kapucínský opice pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( gabrielajanotovaa@seznam.cz)
gabrielajanotovaa 3000 Kč
Detail inzerátu104250zobrazen 19x
Placená reklama
Nabídka zboží
Obojek kožený na obranu - L
( š: 5 / v: 39-52) - 600.00 Kč
Míček BOLT - magnetic + 2 magnety
Měkký míček s rukojetí. Tato psí hračka je ideální pro výcvik psů. Míček pro psy je nepostradatelnou součástí výcviku psů. Pokud chcete, aby váš pes byl veselý a motivovaný k výcviku - použijte naše barevné, měkké, bezpečné a spolehlivé míčky. Jsou bezpečné jak pro štěňata, tak pro dospělé psy. Naše měkké hračky jsou vyrobeny z bezpečné a silné tkaniny rukou odborníků. Spolehlivě šité. Vybaveno smyčkou. Vybaveno magnety pro uchycení na oblečení. Plněné bezpečné syntetické plniva. Cca.(10 cm). Cca. Hmotnost 120 g. 100% bezpečných materiálů. Doporučeno odborníky. Míček je vhodný pro: Pro štěňata a mladého psa. Výcvik. Zábavné psí hry. Upozornění: Žádná hračka není zcela nezničitelná. Stejně jako u každého jiného produktu, s touto hračkou dohlížejte na svého mazlíčka. Pravidelně kontrolujte, zda není výrobek poškozen, vyměňte hračku, pokud je poškozena nebo chybí nějaké kusy, aby nedošlo k možnému zranění vašeho domácího mazlíčka. - 750.00 Kč
PP Mini luxusné Pomeranian šteniatka v rôznych farbácPsi na prodej25.07.2018 16:54Německý špic
Mini luxusné Pomeranian šteniatka v rôznych farbách
POMERANIAN s PP mini šteniatka
Ponúkam na predaj luxusné mini šteniatka 100% pomeranianov (2fenky) s PP, nie nemecky špicov, vo veku 2 mesiacov.Šteniatka sú očkované, čipovaně s pet pasom.
ale môžem dodať šteniatku. Mám aj ďalšie šteniatka v iných farbách na predaj.
monika
Detail inzerátu104248zobrazen 21x
PP Prodám Boston teriér štenataPsi na prodej25.07.2018 15:30Bullterier
Deti Boston teriér štenata Ockované pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( petra-malisova@seznam.cz )
petra-malisova 3500 Kč
Detail inzerátu104247zobrazen 23x

Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.prodespo.cz | www.huspol-training.cz/ | www.zvireci-inzeraty.cz | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.obnova-podlah.cz
TOPlist