Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Ostraha objektů
Bezpečnostní agentura HUSPOL Group nabízí ostrahu budov, stavenišť pomocí psovodů a kamerového systému po celé ČR.
Etiketovací kleště
Eshop s kompatibilními tonery do Vaší tiskárny. Nabídka etiketovacích kleští a barvících válečků.

Inzeráty podle plemen - Velký švýcarský salašnický pes

PP Veľký švajčiarsky salašnícky pesŠtěňata na prodej22.03.2019 11:39Velký švýcarský salašnický pes
Chovateľská stanica s 20ročnou tradíciou chovu Veľkého švajčiarskeho sal. psa zadá krásne šteniatka s PP po výborných rodičoch, otec je imp. Holandsko - CH., JCH. 4 x CACIB, BOB, Top Jr. GSMD pes 2018 Junior, CH. Karhunkierros Gaetano, Best in Show Junior. Matka je CH. Dolce Despoina from Balihara Ranch, dcera impozantného, silného 70 kg psa import Rusko - Multi šampión - Interšampión, Grand CH. Sennenhund Rossii Inferno, šampión Maďarska, Slovenska, Srbska, Klubový Junior šampión, Junior Šampión SR, H, Najlepší VŠSP mladý pes i dospelý pes SKSSP - import Rusko, syn Multi CH. 3x World Winner, 2 x European Winner ICH. Sennenhund Rossii Shangri-LA. Obaja rodičia HD- A, ED 0/0, OCd 0/0. Cena od EUR 700 neštandard a od EUR 1.200 Štandard - podľa individuálnej kvality, na chov a výstavy, alebo iba ako rodinný priateľ, s EU pet pasom a min. 2 očkovaniami a PP. Kontakt s novými majiteľmi a poradenstvo v oblasti chovu a výstav je samozrejmosťou. Bývame v Častej, okres Pezinok.
Jana Štefancová 18000 Kč
Detail inzerátu104422zobrazen 9x
PP Veľký švajčiarsky salašnícky pesŠtěňata na prodej06.02.2019 08:13Velký švýcarský salašnický pes
Chovateľská stanica s 20ročnou tradíciou chovu Veľkého švajčiarskeho sal. psa zadá krásne šteniatka s PP po výborných rodičoch, otec je Multi šampión - Interšampión, Grand CH. Sennenhund Rossii Inferno, šampión Maďarska, Slovenska, Srbska, Klubový Junior šampión, Junior Šampión SR, H, Najlepší VŠSP mladý pes i dospelý pes SKSSP - import Rusko, syn Multi CH. 3x World Winner, 2 x European Winner ICH. Sennenhund Rossii Shangri-LA. Obaja rodičia HD- A, ED 0/0, OCd 0/0 a druhý vrh oČakávame v polovici februára s odberom koncom paríla po holandskom psovi 3xJrCH. CHamp. Karhunkierros Gaetano, HD- A, ED 0/0, OCD 0/0 . Šteniatka budú čipované, pri odchode 2 x očkované, s EU pet pasom na cestovanie aj do zahraničia. Odber od konca februára . Cena od EUR 800 neštandard a od EUR 1.200 Štandard - podľa individuálnej kvality, na chov a výstavy, alebo iba ako rodinný priateľ, s EU pet pasom a PP. Kontakt s novými majiteľmi a poradenstvo v oblasti chovu a výstav je samozrejmosťou.
Jana Štefancová 20560 Kč
Detail inzerátu104384zobrazen 41x

Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist