Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.
Specialista výcviku zvířat
Vzdělávací program Specialista výcviku zvířat (MAT)je určen všem, kteří se profesně věnují výcviku zvířat (psovodi, chovatelé, trenéři). Vysokoškolský titul MAT.

Nějčastejší dotazy


Jak se zaregistrovat

- stačí napsat vaše jméno nebo přezdívku a uvést platnou adresu. Na portále se Vám vytvoří účet, který slouží k vyplnění vizitky do adresáře a seskupování Vámi zadaných inzerátů.

Zapomněl jsem heslo

- stačí použít odkaz Zapomenuté heslo a zadat tam email uvedený při registraci. Zašleme Vám nové heslo.

Proč se mám registrovat

- získáte několik výhod - můžete si vytvořit vizitku do adresáře, můžete měnit texty inzerátu, můžete vložit celkem 3 fotografie. Připravujeme další výhody.

Jak mám smazat inzerát

- při vytvoření inzerátu Vám byl zaslán informativní email s odkazem na smazání inzerátu, který inzerát smažete. Pokud jste email nedostali, pravděpodobně jste špatně zadali kontaktní email při vkládání inzerátu.

Jak upravit inzerát

- upravovat inzerát lze pouze tehdy, pokud se nejdříve zaregistrujete, poté přihlásíte a vložíte inzerát. Pro úpravu inzerátu se stačí následně pouze přihlásit, v levém menu je odkaz Úprava inzerátů, vyberete který svůj inzerát chcete upravit a směle do toho.

K čemu slouží filtry u inzerátů?

- můžete si lépe vybrat inzeráty o které máte zájem - inzeráty z určitého kraje, s Průkazem původu, setřídit podle datumu vložení nebo podle zvýhodnění inzerátů. Samozřejmostí je i výběr podle plemene.

Chybí mi zde mé plemeno

- prosím napište na kontaktní email a plemeno se budeme snažit doplnit.

Co je to vizitka

- je to adresář kontaktů, kde můžete uvádět informace o vaší chovatelské stanici, výcvikovým středisku, klubů chovatelů nebo útulků. Samozřejme že můžete údaje aktualizovat a doplňovat fotografie. Jsou třízeny podle plemen psů. U kontaktu jsou uvedeny také Vaše aktivní inzeráty případně vložené články.

Co znamenají značky medailí

Ikonky medailí mají pomoci zákazníkům v orientaci, aby věděli, že daný inzerent vkládá inzeráty pravidelně (nejde jen o jeden inzerát), tím má nějakou historií na portálu a měl by být serióznější. Medaile se zobrazuje žlutá u inzerentů, kteří jíž vložili minimálně 3 inzeráty, které již vypršely. Pokud je medaile zelená, inzerent využívá systém topů, tj. zaplacením za topy se ověřilo, že daný člověk má nějaké údaje. Pro zákazníky by měl být spolehlivější, protože to již není anonymní účet.

Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist