Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.
Etiketovací kleště
Eshop s kompatibilními tonery do Vaší tiskárny. Nabídka etiketovacích kleští a barvících válečků.

Nějčastejší dotazy

Obsah


Jak se zaregistrovat

- stačí napsat vaše jméno nebo přezdívku a uvést platnou adresu. Na portále se Vám vytvoří účet, který slouží k vyplnění vizitky do adresáře a seskupování Vámi zadaných inzerátů.

Zapomněl jsem heslo

- stačí použít odkaz Zapomenuté heslo a zadat tam email uvedený při registraci. Zašleme Vám nové heslo.

Proč se mám registrovat

- získáte několik výhod - můžete si vytvořit vizitku do adresáře, můžete měnit texty inzerátu, můžete vložit celkem 3 fotografie. Připravujeme další výhody.

Jak mám smazat inzerát

- při vytvoření inzerátu Vám byl zaslán informativní email s odkazem na smazání inzerátu, který inzerát smažete. Pokud jste email nedostali, pravděpodobně jste špatně zadali kontaktní email při vkládání inzerátu.

Jak upravit inzerát

- upravovat inzerát lze pouze tehdy, pokud se nejdříve zaregistrujete, poté přihlásíte a vložíte inzerát. Pro úpravu inzerátu se stačí následně pouze přihlásit, v levém menu je odkaz Úprava inzerátů, vyberete který svůj inzerát chcete upravit a směle do toho.

K čemu slouží filtry u inzerátů?

- můžete si lépe vybrat inzeráty o které máte zájem - inzeráty z určitého kraje, s Průkazem původu, setřídit podle datumu vložení nebo podle zvýhodnění inzerátů. Samozřejmostí je i výběr podle plemene.

Chybí mi zde mé plemeno

- prosím napište na kontaktní email a plemeno se budeme snažit doplnit.

Co je to vizitka

- je to adresář kontaktů, kde můžete uvádět informace o vaší chovatelské stanici, výcvikovým středisku, klubů chovatelů nebo útulků. Samozřejme že můžete údaje aktualizovat a doplňovat fotografie. Jsou třízeny podle plemen psů. U kontaktu jsou uvedeny také Vaše aktivní inzeráty případně vložené články.

Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.prodespo.cz | www.huspol-training.cz/ | www.zvireci-inzeraty.cz | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.obnova-podlah.cz
TOPlist