Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Specialista výcviku zvířat
Vzdělávací program Specialista výcviku zvířat (MAT)je určen všem, kteří se profesně věnují výcviku zvířat (psovodi, chovatelé, trenéři). Vysokoškolský titul MAT.
Ostraha objektů
Bezpečnostní agentura HUSPOL Group nabízí ostrahu budov, stavenišť pomocí psovodů a kamerového systému po celé ČR.

Klub chovatelů

Přidání do adresáře je umožněno po registraci a přihlášení pod odkazem Úprava vizitky

Labradoři
Počet zobrazení detailu :1096x.
Labradorský retriever


Klub chovatelů
Jméno:Pavla Slavíková
Název:Labradoři
Email:Pavlus.rz@seznam.cz
Telefon:603 170757
Adresa:Karlovy vary-Stará Role 36017, dvořákova 705/8
Popis:ŠTĚŇATA LABRADORSKÉHO RETRÍVRA Nabízíme k prodeji čistokrevná štěňata labradorkého retrívra. Narozená 16.8.2013 v Karlových Varech,jedná se celkem o 8 štěňat, jsou to 3 černí a 3 světle krémoví pejsci a 2 světle krémové fenky. k odběru budou v druhé polovině října, budou naočkována, pravidelně odčervována. Štěňata jsou čistokrevná, bez PP. Otec černý a matka krémová, oba ve velmi dobrém zdravotním stavu, v dobré kondici, klidné povahy. Štěňata labradorů jsou velmi vhodná i do rodin s dětmi. Případným zájemcům rádi ukážeme jak štěňata, tak i rodiče. Cena: 3000,- pro více informací volejte Ota Hrdina (737 966 006) či Pavla Slavíková (603 170 757)

Vytvořeno: , Změněno:


ZpětIng. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist