Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Detekce omamných a návykových látek
Nabízíme služby vyhledávání drog, omamných a návykových látek pomocí speciálně vycvičených psů. Pracujeme po celé ČR.
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.

Článek - Rady ke koupi psa

Rady ke koupi psa

Pokud se už rozhodli koupit psa nebo štěňátko, zkuste se podívat na následující obecné rady:

Koupi chtějte s kupní smlouvou – solidní chovatelské stanice mívají vzor kupní smlouvy, nebo si projděte vzory na internetu. Měla by obsahovat minimálně informace o kupovaném psovi či štěněti a jeho rodičích, o zdravotním stavu, o prodávajícím a kupujícím.

Nekupujte na dálku – pes či štěně není věc jako lednička nebo pračka. Proto není vhodné je kupovat bez osobního kontaktu. Nevíte, v jakých podmínkách vyrůstal, jak se chová pes či jeho stávající chovatel. Také neposílejte peníze napřed.

Po chovateli chtějte, aby Vám ukázal, kde zatím pes žije, jaké má zvyky, čím ho máte krmit. Solidní chovatelské stanice dávají ke štěňátkům chovatelský servis – udržují s Vámi kontakt, odpovídají na Vaše dotazy.

Po koupi psa s ním zajděte k veterináři a nechte jej prohlédnout, případně očkovat.

Teto článek je obecný, můžete je nahradit svým článkem, pokud bude mít komplexní charakter


Článek napsal: Tomáš Brauner dne 22.02.2014 16:02

Zpět


Ing. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist