Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.
Specialista výcviku zvířat
Vzdělávací program Specialista výcviku zvířat (MAT)je určen všem, kteří se profesně věnují výcviku zvířat (psovodi, chovatelé, trenéři). Vysokoškolský titul MAT.

Chovatelské stanice

Přidání do adresáře je umožněno po registraci a přihlášení pod odkazem Úprava vizitky.
Pro výběr Chovatelských stanic určitého plemene vyberte prosím plemeno na stránce "Podle plemen" a klikněte na odkaz "Chov. stanice".

Plemeno: Německý špic

z Vionského panství z Vionského panství

www: www.gross-spitz.wz.cz
Počet zobrazení detailu :1506x.
Německý špic


Chovatelská stanice
Jméno:Štěpánka Vitonská
Název:z Vionského panství
Email:gross.spitz@seznam.cz
Telefon:+420/605076543
Adresa:Ostrava, Czech Republik
Popis:Naše chovatelská stanice se spacializuje na chov německých špiců velkých. Chováme pouze na zdravotně testovaných rodičích. Chovné páry sestavujeme tak aby následní majitelé našich štěňátek mohli mít štěńátka bez toho aby byli nuceni přistoupit incestnímu krytí. Velcí špicové jsou celosvětově málopočetné a kupodivu né příliš známé plemeno. I přesto že se jedná o jedno z nejstarších plemen střední evropy. Pokud by jste rádi o tomto plemeni věděli něco více rádi Vám poradíme.

Vytvořeno: , Změněno:


ZpětIng. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist