Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Ostraha objektů
Bezpečnostní agentura HUSPOL Group nabízí ostrahu budov, stavenišť pomocí psovodů a kamerového systému po celé ČR.
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.

Chovatelské stanice

Přidání do adresáře je umožněno po registraci a přihlášení pod odkazem Úprava vizitky.
Pro výběr Chovatelských stanic určitého plemene vyberte prosím plemeno na stránce "Podle plemen" a klikněte na odkaz "Chov. stanice".

Plemeno: Komondor

Király Puszta Király Puszta

www: www.komondor.cz
Počet zobrazení detailu :1793x.
Komondor
Německý ovčák

Chovatelská stanice
Jméno:Karin Mikolášová
Název:Király Puszta
Email:kiralypuszta@komondor.cz
Telefon:607561909
Adresa:Zřídelní 102/7, Havířov, Česká republika
Popis:Chov. stanice Király Puszta, kterou jsme s manželem založili, se věnuje chovu plemene komondor a německý ovčák. Především však plemeni komondor, jedná se o vzácné maďarské pastevecké plemeno, s dlouhou splstnatělou srstí v tenké pramínky a dredy. O kterém, jak jsme se sami přesvědčili se dočete mnoho mýtů a polopravd, proto jej chceme představit široké veřejnosti. Jsme přesvědčeni, že když jej potkáte a uvidíte při práci, nejlépe poznáte jeho pravý charakter. Který, jak se píše ve standardu je uzavřený a nepřístupný, ale s dobrou socializací a správným vedením lze s komondorem téměř jako s každým jiným plemenem dokázat mnohé! S našimi psy se věnujeme částečně výcviku, canisterapii a samozřejmě chovu a výstavám. Přesto zůstávají ve svém teritoriu ostražitými a obávanými hlídači. Komondor má strážný instinkt vrozený, učit hlídat jej nemusíte. Po celá staletí byl šlechtěn na ochranu stád a tuto vlastnost má zakořeněnou, je vhodný k domácím zvíř. Zveme vás k návštěvě naší chov. stanice.
 - Karin Mikolášová
 - Karin Mikolášová  - Karin Mikolášová

Vytvořeno: , Změněno:


ZpětIng. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist