Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Vysoká škola - kynologie
Soukromá vysoká škola Akademie HUSPOL otevírá předmět Enviromentální management se zaměřením na kynologii. Přihlášky na studium do konce srpna.
Ostraha objektů
Bezpečnostní agentura HUSPOL Group nabízí ostrahu budov, stavenišť pomocí psovodů a kamerového systému po celé ČR.

Chovatelské stanice

Přidání do adresáře je umožněno po registraci a přihlášení pod odkazem Úprava vizitky.
Pro výběr Chovatelských stanic určitého plemene vyberte prosím plemeno na stránce "Podle plemen" a klikněte na odkaz "Chov. stanice".

Plemeno: Anglický kokršpaněl

Anglický kokršpaněl

Informace o plemeni

Anglický kokršpaněl je jedno z nejsarších loveckých plemen psů pocházející z Anglie.
Dorůstá výšky kolem 40 cm v kohoutku a váhy cca 13 kg. Je to tedy středně velké plemeno. Má mít tmavě zabarvené oči, svislé uši a dlouhou hedvábnou srst.
Psi se hodí do rodin s dětmi, jsou to společenští psi a zároveň slidiči schopní aportovat. Jsou schopni rychle pochopit o co Vám jde a pomáhají Vám.
z Čertorájů z Čertorájů

www: www.certoraje.com
Počet zobrazení detailu :1564x.
Anglický kokršpaněl


Chovatelská stanice
Jméno:Ivana Matulová
Název:z Čertorájů
Email:certoraje@seznam.cz
Telefon:605347874
Adresa:Bučovice okr.Vyškov
Popis:máte své vysněné plemeno? nabízíme zlatá a černá štěňátka s PP po kvalitních rodičích zdravotně vyšetřených , genetické testy ,předpoklad výborných povah ,zdraví a exteriéru,domácí odchov .Výborný společník a stále šťastný pes vše i fota štěňat na www.certoraje.com 30 let praxe ,rádi poradíme. Vítáme stálý kontakt!Výstavy nejsou nutností!
 - Ivana Matulová

Vytvořeno: , Změněno:


ZpětIng. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist