Vážení čtenáři, na našem webu využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?  
Vysoká škola - kynologie
Soukromá vysoká škola Akademie HUSPOL otevírá předmět Enviromentální management se zaměřením na kynologii. Přihlášky na studium do konce srpna.
Kynologické pomůcky
Výroba a prodej českých kynologických pomůcek - rukávy, pešky, aporty, vodítka, postroje či obojky. Máme i figurantské obleky.

Chovatelské stanice

Přidání do adresáře je umožněno po registraci a přihlášení pod odkazem Úprava vizitky.
Pro výběr Chovatelských stanic určitého plemene vyberte prosím plemeno na stránce "Podle plemen" a klikněte na odkaz "Chov. stanice".

Plemeno: Anglický kokršpaněl

Anglický kokršpaněl

Informace o plemeni

Anglický kokršpaněl je jedno z nejsarších loveckých plemen psů pocházející z Anglie.
Dorůstá výšky kolem 40 cm v kohoutku a váhy cca 13 kg. Je to tedy středně velké plemeno. Má mít tmavě zabarvené oči, svislé uši a dlouhou hedvábnou srst.
Psi se hodí do rodin s dětmi, jsou to společenští psi a zároveň slidiči schopní aportovat. Jsou schopni rychle pochopit o co Vám jde a pomáhají Vám.
Falenka
Počet zobrazení detailu :3057x.
Anglický kokršpaněl
Malý hrubosrstý vendeésky basset

Chovatelská stanice
Jméno:Falenka - Alena Jílková
Název:Falenka
Email:falenka.jilkova@seznam.cz
Telefon:602737845
Adresa:Brťov-Jeneč u Černé Hory č.25,67921
Popis:Zabývám se chovem psů od r.1987,kdy jsem si pořídila první černobílou fenku anglického kokršpaněla a s ní jsem založila chovatelskou stanici Falenka.Narodilo se zde už kolem 150 štěňat tricolor,modrých a oranžových běloušů po velmi kvalitních rodičích,většinou lovecky vedených.Loni jsem rozšířila chov o plemeno Malý vendéeský hrubosrstý basset,které doporučuji každému,kdo touží po nekonfliktním a nenáročném rodinném pejskovi.Je však vhodný i pro myslivce jako spolehlivý barvář.Máme druhý vrh.

Vytvořeno: , Změněno:


ZpětIng. Tomáš Brauner © 2013 - Přidat k oblíbeným - Napište nám vzkaz
www.huspol-training.cz/ | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.tonery-office.eu | www.tonery-office.cz | www.huspol.cz | www.akademie-huspol.cz
TOPlist